Naše služby

Zárukou kvality našich služeb a vašeho spokojeného výsledku
je náš profesionální tým a řada spokojených zákazníků.

23af5de4-a22b-41fa-aa43-fe72670c651d

STAVEBNÍ PRÁCE

Rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra je náročná jak po stránce času, tak i peněz. Naše firma vám může ušetřit obojí!

Naši odborníci jsou zkušení v oboru stavebních prací a zajišťují kvalitní a profesionální služby od začátku až do konce. Pomůžeme vám realizovat váš projekt bez stresu a s minimálními náklady.

Naše firma se specializuje na interiéry, ale naši zedníci se nebojí ani pracovat venku na baráku. Nabízíme širokou škálu služeb, od zazdění dveří, obkladů a položení dlažby, přes malování, až po stavbu celého domu a omítnutí novou fasádou.

INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

Poskytujeme kompletní instalatérský servis s odborným provedením a dodržováním norem EU.

Práce zahrnují rekonstrukce bytových jader, rozvody teplé a studené vody, plynu, podlahového vytápění a mnoho dalších. Instalujeme také plynové kotle, kotle na tuhá paliva, radiátorové topení a sociální zařízení.

Pomůžeme vám realizovat váš projekt bez stresu a s minimálními náklady.

MONITORING INSPEKČNÍ KAMEROU

Hledáte společnost, která vám nabídne monitoring kanalizace pomocí inspekční kamery? Tak to jste na správném místě! 

Monitoring inspekční kamerou nabízíme jako efektivní řešení pro sledování a kontrolu Vašich budov a objektů. Naše služba umožňuje online přístup k živému videu a snímkům z kamer, takže si můžete být jisti, že máte vždy přehled o situaci v budově.

Díky vysoké kvalitě kamer a náročným nastavením zabezpečení máte jistotu, že vše bude perfektně zachyceno a zabezpečeno. Naše řešení je navrženo tak, aby bylo snadné a přístupné pro každého, a nabízíme také profesionální podporu a servis.

S naším monitoringem inspekční kamerou získáte jistotu, že budete včas informováni o všech důležitých událostech a máte kdykoliv přístup k informacím, které potřebujete.

STROJNÍ A CHEMICKÉ ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ

Strojní a chemické čištění potrubí je služba, kterou nabízíme jako řešení pro účinné a efektivní odstranění usazenin a znečištění z Vašich potrubí.

Naše služby zahrnují využití špičkových strojů a chemických prostředků, abychom dosáhli maximálního účinku při čištění. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s touto činností a jsou schopni řešit jakékoliv problémy s potrubím. Samozřejmostí je také dodržování všech norem EU a bezpečnostních pravidel při práci.

S naším strojním a chemickým čištěním potrubí získáte zdravé a čisté potrubí, které bude pracovat bez problémů a zajistí Vám tak komfort a pohodlí.

INSTALATÉRSTVÍ HAVÍŘOV

Instalatérství Havířov  |  2023  |  Ochrana osobních údajů |  Made with ❤ by Patricie Sovová