O NÁS

Naše firma byla založena v roce 2011 skupinou odborníků v oboru instalatérství, stavebnictví a práce s plynem, vodou a topením. Od svého založení se firma specializuje na širokou škálu služeb, včetně instalace a opravy vodovodních a kanalizačních systémů, práce s plynem a topením, stejně jako kompletní stavební práce.

Naše firma se pyšní vynikajícími referencemi a širokou zákaznickou základnou, což je důkazem naší profesionality, důrazu na kvalitu a flexibilitu. Naši zákazníci mohou počítat s přizpůsobením našich služeb jejich individuálním potřebám.

Bezpečnost práce je pro nás prioritou, a proto dbáme na dodržování všech platných předpisů a standardů. Navíc se angažujeme v široké škále sociálních a environmentálních projektů, což dokazuje naši závazek k udržitelnosti a odpovědnosti.

Vzhledem k našemu odbornému zaměření, spolehlivosti a kvalitě našich služeb, se Instalatérství Havířov stalo jednou z nejdůvěryhodnějších a nejrespektovanějších firem v oboru instalatérství, stavebnictví a práce s plynem, vodou a topením.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro své projekty, neváhejte a obraťte se na nás!

Kam za Vámi dojedeme?

Působíme v okolí Ostravy, Karviné, Frýdku-Místku, Třinci, Bašky, Vratimova, Těrlicka, Havířova…

SPECIALIZACE

Naše firma se specializuje na širokou škálu služeb v oboru instalatérství, stavebnictví a práce s plynem, vodou a topením. Tyto služby zahrnují instalaci a opravy vodovodních a kanalizačních systémů, práce s plynem a topením, kompletní stavební práce a čištění kanalizace inspekční kamerou. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout vynikající služby všem našim zákazníkům, s cílem ušetřit jim čas i peníze.

Certifikáty a osvědčení

INSTALATÉRSTVÍ HAVÍŘOV

Instalatérství Havířov  |  2023  |  Ochrana osobních údajů  |  Made with ❤ by Patricie Sovová