INSTALATÉRSKÉ PRÁCE​

Naše firma nabízí širokou škálu instalatérských služeb, které se vztahují k bytovým a průmyslovým budovám. Můžeme nabídnout kompletní instalatérské služby, včetně instalace, oprav a údržby vodovodního a kanalizačního systému, vodovodního a topného systému a sociálního zařízení.

Dále nabízíme instalaci vodoměrných systémů, zásobníků teplé vody, kotlů na tuhá paliva a plynových kotlů, jakož i instalaci radiátorů a podlahového vytápění.

Kromě instalací se také specializujeme na rekonstrukce bytových jader, jako jsou koupelny a WC, kde nabízíme kompletní projektování, dodávku a instalaci.

Naši odborní pracovníci jsou vyškoleni v nejnovějších technologiích a trendech a jsou schopni splnit všechny vaše požadavky. Zajišťujeme kvalitní a spolehlivou práci, kterou dokončíme v souladu s evropskými normami.

V případě potřeby jsme také schopni poskytnout servis a údržbu instalací, abychom zajistili jejich dlouhou životnost a funkčnost.

Cílem naší společnosti je poskytnout kompletní a kvalitní služby, abychom pomohli našim zákazníkům při realizaci jejich projektů bez stresu a s minimálními náklady.

INSTALATÉRSTVÍ HAVÍŘOV

Instalatérství Havířov  |  2023  |  Ochrana osobních údajů  |  Made with ❤ by Patricie Sovová